Dotazy a připomínky

Datum: 07.04.2011

Vložil: Viki

Titulek: Re: tak trochu připomínka .)

Ahoj Mio!
Skušenosti s tromoembolismem kočky nemám, ale zato mám velmi dobré zkušenosti s krmivem Brit Care.Píšeš, že se o tomto krmivu moc nikde nedočteš. Tak já ti ho trošku popíšu. :-)) Je to superprémiové krmivo, které m aximálně šetří organismus a poskytuje účinnou ochranu proti negativnímu působení vnějších vlivů. Pro výrobu krmiv jsou výhradně použity hypoalergenní suroviny - jehněčí, rocaní maso s rýží, losos a zvěřina se speciální technologií upravenými brambory. Výběr surovin zajišťuje vysokou snášenlivost rmiva a zamezuje výskytu alergických reakcí. Brit Care neobsahuje sóju, pšenici, ukuřici, hovězí a vepřové maso, geneticky modifikované organismy a jiné škodlivé látky.
Já osobně mám kočku i psa a oba krmím zásadně jen tímto krmivem, kupuji jim i různé mlsky tohoto druhu, ať je to sušené maso, nebo konzervičky pro kocoura. Moc jim to chutná, mají po tom krásnou lesklou a hustou srst a nikdy se mi nestalo, že by trpěli průjmama, nebo jinými zažívacími potížemi. :-)) Takže můžu všem jen doporučit.





Zpět na diskuzi