Dotazy a připomínky

Datum: 19.06.2013

Vložil: lucinka

Titulek: 19.6.2013

dobrý den prosim vas dnes sem našla mého kocourka má asi otravu klepe se nemuže chodit ma teplý čumaček rozšížené vzorničky ale ted je od rana trochu lepší nakrmila sem ho chtel jen z ruky a papal trochu a vypil trochu mleka prosím vas dostane se ztoho?? poradte mi prosím veterinař bude asi moc drahý :-( děkuji

Odpovědět

—————

Datum: 02.06.2013

Vložil: Denisa

Titulek: Kočička po porodu

Dobrý den,naše kočička porodila 4 koťátka jsou zdravá, už mají asi týden jenomže problém je v tom,že je hodně vyhublá a já se bojím že je všechny neuživí, nebo naopak oni ji vysílí tak,že nakonec umře.Moje mamka říkala, že by bylo lepší dvě z nich no zabít(což já bych nikdy neudělala ani nedovolila).Tak sem se chtěla zeptat co by se jí mohlo stát když je tak hubená nebo jestli by pak neztratila mléko kdybych jí ty dvě vzala :(( Předem děkuji za odpověď.

Odpovědět

—————

Datum: 13.04.2013

Vložil: Alena

Titulek: rada


Kdy může být připuštěna kočička-kocourek,kdy je možná kastrace.Děkuji Alena

Odpovědět

—————

Datum: 30.03.2013

Vložil: Lucie

Titulek: Soužití dvou kočiček (značkování)

Dobrý den,
máme dvě britské whiskas kočičky, maminku s dcerou, chované v bytě. Problém je, že často mrouskají a každá při svém stavu značkuje po celém bytě, což je velmi nepříjemné. Kastrovat je nechci, každé cca dva roky se velmi těším na koťátka, protože já sama děti mít nemohu. Jednou po odstavení koťátek jsme to vyřešili antikoncepční injekcí, která působila zhruba půl roku, ale mám obavy, že pro kočičí organismus to není úplně nejlepší řešení, ačkoliv nás pan doktor ujistil o naprosté nezávadnosti. A proto moc prosím o radu nebo nějakou zkušenost, jak se zbavit označování si teritoria dvou kočiček stejného pohlaví. Předem moc děkuji. Lucie.

Odpovědět

—————

Datum: 24.04.2012

Vložil: Lucie

Titulek: Utek kocourka

Dobry den. Nas 3/4 rocni, kastrovany kocourek se nam asi pred 4 dny zabehl a porad se nevratil...samozrejme jsme zkouseli ho hledat a ptat se, ale marne. Mam strach, ze uz se nevrati...Je toto chovani bezne? Je nejaky zpusob, jak ho najit (neni cipovany, je hluchy)? Myslite, zesejeste vrati?
Mockrat dekuji za radu. Lucie

Odpovědět

—————

Datum: 16.01.2012

Vložil: Susany

Titulek: Očkování

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Našli jsme kočičku, je jí asi rok, ale asi nebude očkovaná. Nemůžu jí nějak ublížit, když ji nechám poprvé naočkovat v takovém věku?

Odpovědět

—————

Datum: 07.07.2012

Vložil: Rozmálka

Titulek: Re: Očkování

Dobrý den,
s očkováním nemusíte mít strach. Provádí se u koťátek už od stáří 9-ti týdnů. Pokud nechce te mít koťátka, zauvažovala bych zrovna i o kastraci.
Hezký den. :)

Odpovědět

—————

Datum: 11.01.2012

Vložil: terka

Titulek: asi otrava

ahojte, naše kočka má pravděpodobně otravu, ale dobře mu neni již několik dní, nejí a skoro nepije, je až apatický, skoro bezvládný, má rozšířený zorničky a sliznici má světlou, ale nos má studený, jak mu můžeme doma pomoct? díky

Odpovědět

—————

Datum: 07.07.2012

Vložil: Rozmálka

Titulek: Re: asi otrava

Dobrý den,
v takovém případě se neváhá a běží se k veterináři. Možná jde i o běžné zamoření červy. V takovém případě postačí tablety na odčervení. Bez návštěvy veterináře se ale v takovém případě stejně neobejdete.
Hezký den.

Odpovědět

—————

Datum: 07.11.2011

Vložil: Kačka

Titulek: Venkovní kočička

Dobrý den, máme kočičku, kterou vídáme jen o víkendech, když jsme na zahradě. A staráme se o ni. Naposledy když přiběhla se mi zdálo, že má něco s očičkama, vypadá to jako třetí oko (mžurka). Mám počkat, nebo jí to nečím vypláchnout a nebo jí vzít k veterináři? Je to vesnická kočička o kterou se majitel nestará nekrmí jí a neočkuje. Prosím o radu :)

Odpovědět

—————