Vychytávky pro kočky!

V této rubrice vás budeme pravidelně seznamovat s chytrými novinkami a vychytávkami na našem trhu. Najdete zde oblíbené hračky, pomůcky k péči o kočku a mnoho dalšího. Všechny u nás prezentované vychytávky doporučujeme. Výrobky, které se nám nepozdávají, publikovat nebudeme. Naším cílem je spokojený kočičář a šťastná kočička.

Přečtěte si:

Níže můžete přidat i komentáře k prezentovaným výrobkům.

 


Diskusní téma: Vychytávky pro kočky!

Datum: 27.11.2016

Vložil: Kocour

Titulek: Když se blíží ty Vánoce

Máme jeden tip, takovou video vychytávku - dojemné vánoční reklamy: https://ukocouradoma.cz/vanocni-reklamy-dojeti/ Tak třeba potěší.:-))

Odpovědět

—————

Datum: 07.03.2016

Vložil: bhjnk,. -.mlkmmnhtziu

Titulek: gfnv,k ,gmjgmj

ghvhvbvbb viuvbhjvikb i ujjk nmmmmn mktcvbjbbvgvjhvmmkkoljonohkplmpmnmklklk kbkbjh j h jn j jhbb bb jh b bh b h hbhbjbhbbj j nb n nb b b b n n n n n b bb b hbhjbikvjbbbhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Odpovědět

—————

Datum: 17.06.2010

Vložil: Katy

Titulek: Kočičí strom - udělej si sám

https://katy-sissy.blog.cz/ - tak takhle nějak jsem se s tímto problémem poprala já. Třeba to někomu pomůže popřemýšlet, jestli je lepší strom vyrobit nebo si ho raději zakoupit :-) :-)

Odpovědět

—————

Datum: 24.07.2010

Vložil: Jana

Titulek: Re: Kočičí strom - udělej si sám

Dokonalý bomba typ díky za návod

Odpovědět

—————

Datum: 05.10.2009

Vložil: Jana

Titulek: koulodráha a spol.

Já jsem mému kočičímu miminku pořídila škrabadlo Hagen, které má taky kuličku a ta krouží kolem.Kocourek je z toho úplně v tranzu.Neustále vymýšlí další finty jak jí nejlépe prohnat popřípadě chytit.

Odpovědět

—————

Datum: 15.03.2009

Vložil: Jitka

Titulek: fontanka

zrovna si ctu clanek o fontankach.delsi dobu o ni premyslim.je to supr.hned si jdu jednu objednat.:))) díky.

Odpovědět

—————

Datum: 31.03.2009

Vložil: Rozmálka

Titulek: Re: fontanka

JJ, taky se mi líbí. Přemýšlím, že ji pořídím. Nadchla mě ale hlavně koulodráha. Naše micky mají spoustu myšek na hraní, ty pak ale skončí pod skříní nebo někde zastrčené. Z koulodráhy nejde míček vyšťouchnout, takže ideální hra. :)))

Odpovědět

—————